Спасени дървета
Благодарение на потребителите на ИСУН бяха спасени 55 065 дървета
English

Програма: Иновации и конкурентоспособност

Район за планиране: Всички

Описание

Дружеството Мари Дизайн ООД е новорегистрирано предприятие, което си е поставило амбициозната цел да е сред водещите компании в България в областта на производството на "умни мебели" и по-специално в производството на интериорни мебели с отдалечен достъп до затворени отделения.
В постигането на поставените високи цели компанията ще се уповава на опита и експертизата на предприемача , от една страна, а от друга ще разчита на високата добавена стойност от инвестициите в специализиран софтуер за управление на интелигентните устройствата, вложени в интериорните мебели с отдалечен достъп до затворени отделения.
Вследствие на изпълнението на проекта ще се произвеждат стоки, попадащи в специфичната пазарна ниша на интелигентни интериорни мебели с управление достъпа до затворени отделения чрез деценрализирана софтуерна система, като могат да се управляват една или повече клетки. Специфичната пазарна ниша се формира като пресечна точка от две по-големи такива - традиционното производство на мебели и набиращото все по-голяма популярност и приложимост в ежедневния ни живот производство на интелигентни устройства. 
Новорегистрираното предприятие ще развива своята основна икономическа дейност в Секторите, изведени като приоритетни съгласно Националната стратегия за насърчаване на малките и средните предприятия 2014-2020 (НСНМСП) - 31.01 „Производство на мебели за офиси и магазини“.
Дейности
Дейност Договорена стойност Отчетена стойност
Насърчаване на предприемаческите идеи в области, свързани с европейски и регионални предизвикателства и секторите на НСНМСП: Дружеството Мари Дизайн ООД е новорегистрирано предприятие, което си е поставило амбициозната цел да е сред водещите компании в България в областта на производството на "умни мебели" и по-специално в производството на интериорни мебели с отдалечен достъп до затворени отделения. В постигането на поставените високи цели компанията ще се уповава на образованието и експертизата на предприемача (във връзка с което са предвидени разходи за възнаграждения на предприемача за период от 6 месеца на 4-часов работен ден), от една страна, а от друга ще разчита на високата добавена стойност от инвестициите в специализиран софтуер за управление на интелигентните устройствата, вложени в интериорните мебели с отдалечен достъп до затворени отделения. За осъществяване на безпроблемната работа на екипа на дружеството, ще бъде подсигурено оборудване /производствено оборудване за мебели, хардуер, офис обзавеждане/ от партньорски предприятия, което ще е необходимо за успешното реализиране на иновативната предприемаческа идея. Вследствие на изпълнението на дейността предприятието ще има възможност да произвежда интериорни мебели с управление на достъпа до затворени отделения чрез деценрализирана софтуерна система, като могат да се управляват една или повече клетки. Осигуряването на защита на клетката се осигурява от заключващ механизъм, който се контролира отдалечено посредством комуникация чрез Wi-Fi модул. Предвиденият за придобиване специализиран софтуер позволява лесна и достъпна работа посредством интуитивна визуализация на интерфейса. Потребителят има собствен профил, който му подсигурява висока степен на сигурност. Съхранението на данни е децентрализирано и не се запазва на локален сървър с цел по-висока степен на защита на информацията. В индивидуалния профил са представени регистрираните мебели на потребителя и съответните защитени отделения като при селектиране на определена мебел и конкретно отделение след въвеждане на предварително заложен ПИН-код отделението може да се отключи и заключи отдалечено без пряк физически достъп до него абсолютно сигурно без възможност от външна злоупотреба. 199 600.00 199 388.60

Забележки:

Елемент в светло синьо позволява показване на детайли при избирането му
Всички суми са в български лева (BGN) /1 EUR = 1,95583 BGN
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.