Спасени дървета
Благодарение на потребителите на ИСУН бяха спасени 55 170 дървета
English

Програма: Развитие на човешките ресурси

Район за планиране: Всички

Описание

Проектът Twin4ECO е разработен с цел подобряване на постиженията в научните изследвания и видимостта на Стопанския факултет на Софийски университет „Св. Климент Охридски“ в областта на устойчивата енергийна икономика и управлението на иновациите в отговор на националните и регионални нужди и целите на ЕС в областта на енергетиката и устойчивостта. В основата на проекта са трансдисциплинарни холистични научни изследвания и управление на изграждането на капацитет, като целта е да се разработят и приложат всеобхватен набор от мерки, включително съвместно изготвяне на научни стратегии, работа в мрежа, трансфер на знания, обмен на най-добри практики, съвместни изследователски дейности и установяване на дългосрочно сътрудничество между Стопанския факултет и четири водещи научни институти с международен профил от държави от ЕС: Институт за енергийна икономика към Кьолнския университет (Германия), Университета Грьонинген (Нидерландия), Виенски технически университет (Австрия) и Дъблински технически университет (Ирландия). По този начин чрез проекта Twin4ECO ще се допринесе за превръщането на Стопанския факултет в национален център за научни постижения и институция със значимо регионално (и международно) присъствие в областта на устойчивата енергийна икономика и управлението на иновациите.
Дейности
Дейност Договорена стойност Отчетена стойност
Изграждане на връзки (туининг) съгласно оценен от ЕК проект „над праговете“ по РП „Хоризонт Европа“: Дейността е съгласно дейностите, включени в оцененото от ЕК проектно предложение в рамките на конкурсна сесия HORIZON-WIDERA-2021-ACCESS-03-01 на РП „Хоризонт Европа“, получило висока оценка „над праговете“ от ЕК 2 158 181.74 7 775.74

Забележки:

Елемент в светло синьо позволява показване на детайли при избирането му
Всички суми са в български лева (BGN) /1 EUR = 1,95583 BGN
Проектът се финансира от Оперативна програма „Добро управление”, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В изпълнение на проект BG05SFOP001-4.002-0003 „Повишаване на ефективността и ефикасността на Централното координационно звено“.